З 4 по 12 листопада 2025 року в Рівненській гімназії №14 відбулися тренінгові заняття для учнів 8-х та 9-х класів на тему "Ні, насильству! Ні, булінгу!" Заняття провела психолог Корнійчук Оксана Володимирівна.
Головною метою тренінгів було формування навичок протидії насильству та булінгу в учнівському середовищі.
Учні активно долучилися до роботи. Вони обговорювали проблемні ситуації, визначали причини виникнення, різні види та наслідки насильства. Спільно створювали образне розуміння явища булінгу. Закріпили для себе ключові поняття, а також алгоритми дій, як допомогти тим, хто став жертвою жорстокого поводження. Працюючи в групах, школярі розробили чіткий порядок дій у разі виникнення випадків булінгу.
Підлітки дійшли важливого висновку: звертатись по допомогу — це правильно і необхідно робити завжди. Наприкінці занять учні наголосили на важливості вміння ефективно спілкуватися в колективах, підтримувати та допомагати один одному.
PR-центр УО «Нові лідери»

