До уваги учнів, вчителів, батьків!
Закликаємо усіх небайдужих долучитись до участі у загальноміському великодньому благодійному ярмарку, який відбудеться 9.04. 2015 року на майдані Незалежності. Просимо до 7.04. 2015 року виготовити сувеніри, прикраси, вироби декоративно-прикладного мистецтва та інше. Виручені кошти будуть передані на лікування поранених воїнів АТО.
Не будьмо байдужими, пам’ятаймо: у єдності наша сила!
Міністерство інформації Шкільного парламенту