Дорогі матусі, любі бабусі, чарівні жінки!
Щиро запрошуємо Вас 7 травня 2015 року на свято "Я вдячний Богові за Маму".
Материнська любов, таємнича та загадкова, стоїть біля витоків життя. Тільки вона ростить добро і стверджує в дитині людське. Усім прекрасним, що створено людиною на Землі, завдячуємо матері.
Тож чекаємо на Вас о 16 годині в актовій залі НВК №14.
З повагою учні 5-11 класів.