Пам’ятаємо! Перемагаємо!
Подвиг українського народу у Другій світовій війні – неоціненний. Учні НВК № 14 знають про це. 8 травня в актовій залі школи відбулась загальношкільна лінійка, приурочена до Дня пам’яті та примирення. Учитель історії Дзиґа Наталія Миколаївна розповіла дітям про значення перемоги для українців, а представники Шкільного парламенту оцінили внесок нашого народу для її здобуття. Школярі розуміють, що приклад дідів надихає сучасників вистояти на східних рубежах нашої держави, бо Україна повинна бути єдиною і незалежною.
Ми пам’ятаємо, а значить – перемагаємо!
Дякуємо за організацію лінійки пам’яті вчителю історії Дзизі Наталії Миколаївні, класному керівнику 8 класу Мозоль Валентині Леонідівні, педагогу-організатору Стельмах Тетяні Олександрівні, вчителю музики Верех Яніні Юріївні.