Єдиний день електробезпеки

Створено: Неділя, 17 травня 2015, 20:48

19 травня – Єдиний день електробезпеки

Пам'ятка з електробезпеки

Шановні учні, батьки, вчителі, пам’ятайте!

ЩОБ УНИКНУТИ СМЕРТЕЛЬНИХ ЕЛЕКТРОТРАВМ, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Якщо людина потрапила під напругу, необхідно негайно вимкнути електроприлад чи електроустановку та невідкладно викликати лікаря.

У разі неможливості швидкого вимкнення електроустановки необхідно вжити заходів до відділення потерпілого від струмоведучих частин, до яких він торкається. При цьому в будь-яких випадках той, хто надає допомогу, не повинен доторкатися до потерпілого та до струмоведучих частин без належних засобів безпеки. Він повинен слідкувати за тим, щоб не потрапити під дію напруги.

 

Пам'ятайте! При звільненні від дії електричного струму і наданні першої допомоги потерпілому дорога кожна хвилина.

 

Будьте уважні - БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ!

 

Щоб уникнути випадків електротравматизму необхідно знати наступні правила безпеки і дотримуватись їх:

 

 

НЕСПРАВНОСТІ В ЕЛЕКТРОПРОВОДКАХ І ЕЛЕКТРИЧНИХ ПРИЛАДАХ МОЖЕ УСУНУТИ ЛИШЕ СПЕЦІАЛІСТ-ЕЛЕКТРИК.