28 травня 2015 у "Школі мрій" відбувся випускний бал четвертокласників.
Учні демонстрували артистизм і винахідливість, дарували усім присутнім радість і хороший настрій. Скрізь панувала атмосфера родинного затишку та взаєморозуміння. Найзворушливішим моментом свята стало прощання дітей із першою вчителькою Тарасюк Людмилою Віталіївною, яка з материнською ласкою та любов’ю "відпустила своїх пташенят" у цікавий і захоплюючий світ знань - середню школу.
Приєднуємося до всіх побажань і зичимо учням 4-го класу натхнення та успіхів у подальшому навчанні.