Розпочинаємо новий навчальний рік!

28.08.2015 року в НВК №14 відбулася педагогічна рада на тему "Ціннісні орієнтири підвищення якості освіти в умовах розвитку НВК №14".
Під керівництвом директора
Демчука Ю.М. проаналізували роботу закладу за 2014-2015 навчальний рік, окреслили проблеми та поставили завдання на наступний рік, опрацювавши нові нормативні документи.
За сумлінну вчительську працю були нагороджені педагоги: Мащук Т.В., КондрашоваС.А., Кириченко Н.Я., Дмітрієва О.В., Мельничук А.М.
