
Дорогі бабусі та дідусі!
Знову дерева стоять пофарбовані у різнобарв’я, небо стало трішки вищим, повітря свіжішим. Це означає, що настав час гарного свята. Рідні наші! Запрошуємо Вас на традиційний «Осінній концерт», який відбудеться 1 жовтня о 16:00 у актовій залі НВК № 14. Чекаємо з нетерпінням.
Ваші внуки