15 вересня на уроці історії та громадянської освіти у 6-Б класі відзначили Міжнародний день демократії.
Учні створили власне «Дерево демократії»: на листочках написали цінності, які вважають найважливішими: свобода, рівність, повага, дружба. Пограли в гру «Демократія чи тоталітаризм», щоб відчути різницю між цими системами, а також переглянули відео про демократичні права людини.
Було багато цікавих думок, емоцій і навіть маленьких відкриттів. Ми вкотре переконалися: демократія починається з кожного з нас!
Людмила Кравець, учитель історії та громадянської освіти