Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні269
ВчораВчора255
За тижденьЗа тиждень1651
Попередній тижденьПопередній тиждень10830
За місяцьЗа місяць666762

Дерево демократії в шкільному класі

15 вересня на уроці історії та громадянської освіти у 6-Б класі відзначили Міжнародний день демократії.

Учні створили власне «Дерево демократії»: на листочках написали цінності, які вважають найважливішими: свобода, рівність, повага, дружба. Пограли в гру «Демократія чи тоталітаризм», щоб відчути різницю між цими системами, а також переглянули відео про демократичні права людини.

Було багато цікавих думок, емоцій і навіть маленьких відкриттів. Ми вкотре переконалися: демократія починається з кожного з нас!

Людмила Кравець, учитель історії та громадянської освіти

Розроблено Римар Віктор Олексійович.