Продовження Шевченківських днів

Створено: Четвер, 12 березня 2015, 11:46

Справжній подарунок для учнів, вчителів та батьків запропонувала 

Рівненська міська філармонія. Прекрасна літературно-музична композиція  "Я в серці маю те, що не вмирає…"  познайомила присутніх з маловідомими фактами особистого життя Т.Г. Шевченка. Поєднання незрівнянної поезії та майстерного виконання музичних творів артистами філармонії змусили глядачів  ще раз повірити у вищу силу любові.

20150311 152547