Справжній подарунок для учнів, вчителів та батьків запропонувала

Рівненська міська філармонія. Прекрасна літературно-музична композиція "Я в серці маю те, що не вмирає…" познайомила присутніх з маловідомими фактами особистого життя Т.Г. Шевченка. Поєднання незрівнянної поезії та майстерного виконання музичних творів артистами філармонії змусили глядачів ще раз повірити у вищу силу любові.

