Авторизація
Лічильник відвідувачів
![]() | Сьогодні | 288 |
![]() | Вчора | 255 |
![]() | За тиждень | 1670 |
![]() | Попередній тиждень | 10849 |
![]() | За місяць | 666781 |
Продовження Шевченківських днів
- Деталі
- Створено: Четвер, 12 березня 2015, 11:46
Справжній подарунок для учнів, вчителів та батьків запропонувала

Рівненська міська філармонія. Прекрасна літературно-музична композиція "Я в серці маю те, що не вмирає…" познайомила присутніх з маловідомими фактами особистого життя Т.Г. Шевченка. Поєднання незрівнянної поезії та майстерного виконання музичних творів артистами філармонії змусили глядачів ще раз повірити у вищу силу любові.








