Бережемо джерело

Створено: Вівторок, 29 квітня 2014, 15:05

     Учні та педколектив НВК № 14 дотримують даної міському голові обіцянки доглядати за відновленим джерелом по вулиці Марусі Чурай. Випускники біля улюбленого місця басівкутців посадили верби з надією, що дерева виростуть і даруватимуть у майбутньому прохолоду відвідувачам.