Авторизація
Лічильник відвідувачів
![]() | Сьогодні | 268 |
![]() | Вчора | 255 |
![]() | За тиждень | 1650 |
![]() | Попередній тиждень | 10829 |
![]() | За місяць | 666761 |
Бережемо джерело
- Деталі
- Створено: Вівторок, 29 квітня 2014, 15:05
Учні та педколектив НВК № 14 дотримують даної міському голові обіцянки доглядати за відновленим джерелом по вулиці Марусі Чурай. Випускники біля улюбленого місця басівкутців посадили верби з надією, що дерева виростуть і даруватимуть у майбутньому прохолоду відвідувачам.






