Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні246
ВчораВчора255
За тижденьЗа тиждень1628
Попередній тижденьПопередній тиждень10807
За місяцьЗа місяць666739

План тижня

Школа мрій

18 листопада 2014 року об 11 годині у «Школі мрій» відбудеться  арт-терапевтична перерва, мета якої -  психологічна  допомога учасникам заходу та воїнам АТО.

Учні, вчителі та батьки закладу  переконають усіх, що в НВК №14 уміють не лише мріяти, а й радіти, хвилюватися, співчувати, об’єднувати, надихати, творити…

Кожен, хто створить малюнок, зможе подарувати нашим захисникам, воїнам АТО, частинку своєї душі, родинне тепло, віру та надію на збереження миру в Україні.

І знову веселковими барвами засяє  рідна школа, зміцніє та згуртується учнівська родина, добротою сповняться душі українців.

Влучним епіграфом до заходу стануть слова з вірша вчителя української мови та літератури  Кондрашової С.А. :

 

Я намалюю МИР:

Блакитне небо й сонечко яскраве!

Я намалюю ЩАСТЯ:

Тата, маму й рідний дім!

Я посаджу калину біля хати,

Нехай зросте на радість людям всім!

О Боже, збережи єдину УКРАЇНУ!

Зміцни надію в серденьку  моїм!

 

Адміністрація та вчительський колектив «Школи мрій» запрошують усіх поринути у світ мистецтва  на арт-терапевтичній перерві.       

І знову подорож до Польщі!

І знову подорож до Польщі!

З 2 по 6 листопада 2014 року десятеро учнів та двоє вчителів нашого закладу перебували в Польщі. Візит був здійснений в рамках співпраці НВК № 14 м. Рівного з Комплексом електрично-електронних шкіл ім.Фелікса Фаб’яного у м. Радомсько. Діти проживали у польських сім’ях, відвідували цікаві місця. Зокрема, цього разу була організована поїздка до м. Лодзь, тут учні відвідати Експериментаріум; культпохід до Регіонального музею м. Радомсько, де діти не лише познайомились з цікавою експозицією, але й мали можливість власноруч виготовити славнозвісні торунські пряники; екскурсія до конеферми. Староста Радомщанського повіту Роберт Закжевські щиро вітав візитерів і висловив надію на подальшу співпрацю. Учні та вчителі НВК № 14 щиро дякують польським друзям за приємні і незабутні враження від поїздки.

Басівкутська абетка

Наша «Басівкутська абетка»

До Дня української писемності та мови учні, батьки та вчителі НВК № 14 організували  незвичний вернісаж. Кожен клас виконав «портрет» літери у довільній формі. Басівкутці створили вишиті шедеври, прикрашали букви аплікацією, малювали, писали вірші, навіть шили! У вигляді оригінального алфавіту усі члени шкільної родини висловили надію на щасливе майбутнє України.  Чудову «буквенну» виставку розмістили в коридорі школи.  

Тиждень початкової школи

Розроблено Римар Віктор Олексійович.