Авторизація
Лічильник відвідувачів
![]() | Сьогодні | 246 |
![]() | Вчора | 255 |
![]() | За тиждень | 1628 |
![]() | Попередній тиждень | 10807 |
![]() | За місяць | 666739 |
Школа мрій
- Деталі
- Створено: П'ятниця, 14 листопада 2014, 15:26
18 листопада 2014 року об 11 годині у «Школі мрій» відбудеться арт-терапевтична перерва, мета якої - психологічна допомога учасникам заходу та воїнам АТО.
Учні, вчителі та батьки закладу переконають усіх, що в НВК №14 уміють не лише мріяти, а й радіти, хвилюватися, співчувати, об’єднувати, надихати, творити…
Кожен, хто створить малюнок, зможе подарувати нашим захисникам, воїнам АТО, частинку своєї душі, родинне тепло, віру та надію на збереження миру в Україні.
І знову веселковими барвами засяє рідна школа, зміцніє та згуртується учнівська родина, добротою сповняться душі українців.
Влучним епіграфом до заходу стануть слова з вірша вчителя української мови та літератури Кондрашової С.А. :
Я намалюю МИР:
Блакитне небо й сонечко яскраве!
Я намалюю ЩАСТЯ:
Тата, маму й рідний дім!
Я посаджу калину біля хати,
Нехай зросте на радість людям всім!
О Боже, збережи єдину УКРАЇНУ!
Зміцни надію в серденьку моїм!
Адміністрація та вчительський колектив «Школи мрій» запрошують усіх поринути у світ мистецтва на арт-терапевтичній перерві.
І знову подорож до Польщі!
- Деталі
- Створено: Понеділок, 10 листопада 2014, 16:53
І знову подорож до Польщі!
З 2 по 6 листопада 2014 року десятеро учнів та двоє вчителів нашого закладу перебували в Польщі. Візит був здійснений в рамках співпраці НВК № 14 м. Рівного з Комплексом електрично-електронних шкіл ім.Фелікса Фаб’яного у м. Радомсько. Діти проживали у польських сім’ях, відвідували цікаві місця. Зокрема, цього разу була організована поїздка до м. Лодзь, тут учні відвідати Експериментаріум; культпохід до Регіонального музею м. Радомсько, де діти не лише познайомились з цікавою експозицією, але й мали можливість власноруч виготовити славнозвісні торунські пряники; екскурсія до конеферми. Староста Радомщанського повіту Роберт Закжевські щиро вітав візитерів і висловив надію на подальшу співпрацю. Учні та вчителі НВК № 14 щиро дякують польським друзям за приємні і незабутні враження від поїздки.
Басівкутська абетка
- Деталі
- Створено: П'ятниця, 07 листопада 2014, 16:37
Наша «Басівкутська абетка»
До Дня української писемності та мови учні, батьки та вчителі НВК № 14 організували незвичний вернісаж. Кожен клас виконав «портрет» літери у довільній формі. Басівкутці створили вишиті шедеври, прикрашали букви аплікацією, малювали, писали вірші, навіть шили! У вигляді оригінального алфавіту усі члени шкільної родини висловили надію на щасливе майбутнє України. Чудову «буквенну» виставку розмістили в коридорі школи.








