Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні312
ВчораВчора255
За тижденьЗа тиждень1694
Попередній тижденьПопередній тиждень10873
За місяцьЗа місяць666805

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, який відзначається щорічно 27 січня, запроваджений рішенням Генеральної асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року. 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау.

У пам'ять про безневинно страчених вчитель історії Кравець Людмила разом  учнями 6-А класу провели перформанс "Метелики у гетто не живуть", у якому нагадали всім про часи злочинного геноциду єврейського народу та всього людства. Часи Голокосту не мають повторитися, а для цього ми маємо пам'ятати й нести свічку співчуття, милосердя, любові до всіх тих, які мають краплю гуманності та розуміння, що зло має бути покаране.

Попчук Наталка, класний керівник 6-А класу

2-Б експериментує, досліджує, вивчає

Метод проєктів успішно ввійшов у міжнародну педагогічну практику. Така популярність методу пояснюється тим, що він дозволяє послідовно та ефективно формувати в учнів увесь спектр інтелектуальних умінь, критичного та творчого мислення й самостійність. Він є ефективним засобом підвищення мотивації дітей. В основі методів лежать певні проблеми, які розкриваються в розвитку, поступово, з використанням експерименту. Це дозволяє учням наочно переконатися, яким чином можна застосовувати отриманий досвід, результати дослідження. Метод проєктів забезпечує не лише розв’язання проблеми, але й реалізацію здобутих знань у конкретному продукті.

   Учні 2-Б класу розпочали роботу над власними проєктами: «Капсула часу», «Спостереження за мікрогріном".

   На уроках панувала неймовірна атмосфера дослідження. Учні переконалися, що знання, які вини здобувають у школі, пов'язані з реальним життям.

Метод проєктів - універсальна та дієва технологія, яка захоплює моїх вихованців.

Касянчук А. Я., класний керівник 2-Б класу

Загальногімназійний проєкт «День Соборності України – символічне свято незламної нації»

День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі й отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.

Таку інформацію отримали учні 4-Б класу, та до єдналися до «Ланцюга єднання».

Інна Полюхович, класний керівник 4-Б класу

День Соборності України — це свято єдності українського народу незалежно від географічних, історичних чи політичних умов. Воно символізує прагнення українців до свободи, цілісності та незалежності.

Учні 3-А класу разом створювали проєкт «Соборна Україна». Кожна робота створена з особливою ретельністю й відображає унікальність автора та єдність нашої країни.

Наталія Баранчук, класний керівник 3-А класу

У старшій дошкільний групі «Бедрики» відбулося тематичне заняття до Дня Соборності України. Діти дізнались про значення єдності нашої держави, про важливі історичні події та символи України. Малята слухали цікаві розповіді, розглядали карту України та створювали символічний ланцюг єдності, взявшись за руки.

На завершення діти виготовили спільну аплікацію, яка символізує «квітуче» об'єднання, дружбу й згуртованість. Малята зрозуміти, що разом ми сильні й непереможні, адже в єдності - сила нашого народу!

Оксана Рибачук, вихователь групи «Бедрики»

Нині українці всього світу відзначають День Соборності та Свободи України, що символізує єдність усіх українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, Акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

Сьогодні в 2-А класі було проведено годину спілкування на тему : « Я маленька частинка великої родини». Діти дізнались про значення неподільності нашої держави, виготовили «голубів Мрій» та спільними зусиллями створили об’ємний «Сонях єдності». На завершення весь клас дружно об’єднався у символічний ланцюг єдності. Віримо в майбутнє рідної країни!

Людмила Сидорчук, класний керівник 2-А класу


 

 

Ми всі - одна сім’я,

Єдина ми родина,

Мільйони різних "Я",

А разом - Україна!

Під таким гаслом сьогодні розпочалося ранкове коло учнів 2-Б класу, на якому вони дізналися про важливі історичні події, що призвели до відзначення Дня Соборності України.

Ця небайдужа для всіх тема надихнула вихованців створити лепбук «У єдності наша сила!». та долучитися до Всеукраїнського «Ланцюга Єднання».

Анна Касянчук, класний керівник 2-Б класу

На інтегрованому занятті «Державні символи України» дошкільнята молодшої групи «Бджілки» поглиблювали знання про День Соборності України; продовжували знайомитись із символами нашої держави, зокрема пояснювали значення кольорів прапора. Діти створили «Віночок єдності України». Заняття сприяло вихованню почуття гордості за свій народ, свою державу, формувало повагу до державної атрибутики.

Світлана Майба, вихователь групи «Бджілки»

Багатство української мови перевіряється любов'ю українця до своєї Батьківщини.

Прихильність учнів до мови та держави можна було перевірити власне сьогодні, святкуючи День Соборності України .

Учні 6-А класу склали «хмаринку слів», демонструючи спорідненість душ та сердець у ці дні!

Учитель української мови та літератури Попчук Наталія

Шкільна родина Рівненської гімназії № 14 долучилася до Всеукраїнського «Ланцюга Єднання» з вдячністю мужнім захисникам, молитвами за Мир і вірою, що Соборність, Цілісність нашої держави відновиться якнайшвидше!

Дошкільнята віншують шкільну родину

На завершення святок із Різдвом та Новим роком привітав шкільну громаду дошкільний підрозділ. Готувалися ретельно, дослідили традиції, що панують в українських родинах на Різдво. Вертеп, Різдвяна зірка, дідух, колядки, щедрівки – дізналися про всі атрибути, ще й людям про них розповіли. Ну а як же без головної різдвяної страви?! Кутю смачну готували й гостей частували. А найменшенькі - щедро посівали, щоб щасливі всі були й у добробуті жили!!! Усі разом в колядках щиро Господа просили, щоб приніс МИР в Україну!

З Різдвом Христовим! З Новим роком!

Оксана Рибачук, вихователь

Новорічна казка для бедриків

Новорічна казка - це завжди диво. Цьогоріч дошкільнята групи «Бедрики», перевтілившись у лісових звірят та птахів, вирушили зустрічати свято в зимовий ліс. Шишкарі- ложкарі, зайчики- барабанщики, рудохвості білочки, гості з-за океану – тигрюльки із запашними мандаринками в подарунок –, потрапили, замість святкової галявини, у зачарований бір.

Тут за наставництвом мудрої Сови та королеви підземного царства – сріблястої Змійки – та її помічників-мишенят крок за кроком знімали чари. Дятел- хормейстер та поважна Лисиця- медсестриця вправно допомагали пройти випробування. А пліткарки Сорока та Ворона, завдяки яким і потрапили звірята в перипетії, визнали свою провину, виправились і стали чемними та дружніми.

Веселі пісні, драйвові руханки й таночки, цікаві музичні ігри та яскраві костюмовані образи дійових осіб зробили свято незабутнім.

Оксана Рибачук, вихователь групи «Бедрики»

Розроблено Римар Віктор Олексійович.