Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні264
ВчораВчора255
За тижденьЗа тиждень1646
Попередній тижденьПопередній тиждень10825
За місяцьЗа місяць666757

Творчість зі смаком: майстер-клас для юних кондитерів

Яскравий, ароматний та надзвичайно смачний день подарував другокласникам справжнє задоволення! У понеділок, 26 травня, у 2 класах відбувся веселий майстер-клас з приготування капкейків і освіжаючого мохіто, який став чудовим початком навчального тижня.

     Майстер-клас проходив у теплій, дружній атмосфері. Діти мали можливість не лише проявити свої кулінарні здібності, а й попрактикуватися в командній роботі, охайності та творчості. Учні під керівництвом кондитера крок за кроком вчилися прикрашати капкейки кремом, посипками, фруктами та смаколиками. Вийшло дуже гарно і смачно — кожен капкейк був унікальним!

   Окрім цього, діти власноруч приготували освіжаючий напій - мохіто зі свіжої м’яти, лимона і газованої води. Маленькі кухарі з радістю змішували інгредієнти, прикрашали склянки часточками лимону й листочками м’яти та із задоволенням смакували напоєм.

   Такі заходи не лише дарують дітям позитивні емоції, а й формують практичні навички, розвивають самостійність, уважність та естетичний смак.

Класні керівники Сидорчук Л.В., Касянчук А.Я.

 

 

 

Ігротека знань: математичні історії

Це не таємниця, що іграшками люблять гратися всі: і малі діти, і підлітки, і дорослі.

Сьогодні навіть на уроках математики учні взяли до рук іграшки. Лис-Гостромисл добре знає математику й часто приносить дітям цікаві задачі. Їжачок-Хитрячок теж багато знає, але часто сумнівається. Зайко-Незнайко інколи неуважно слухає пояснення або не вивчає правил, тому і дрижить від ляку.

Учні 5-Б і 7-А класів підготували невеличкі математичні історії за участі улюблених персонажів і продемонстрували їх перед рештою учнів класу.

Вивчаємо математику граючись!

   Вчителька математики Кириченко Н.Я.

 

Емоції в кольорі: вчимося розуміти себе

У сучасному світі турбота про ментальне здоров’я стає дедалі важливішою складовою гармонійного розвитку особистості. Саме тому 26 травня у 2-Б класі відбулася пізнавальна виховна година на тему: «Дбаємо про ментальне здоров’я з дитинства».

Метою заходу було ознайомити учнів з основами емоційної грамотності, навчити розпізнавати свої емоції, говорити про них, а також вчитися підтримувати себе та інших у складних ситуаціях.

Діти в цікавій ігровій формі обговорювали, що таке настрій, які емоції бувають, що означає бути щасливим, засмученим або схвильованим. Разом із класним керівником учні створили «баночку настрою», яку наповнили яскравими метеликами, що допомагає їм почуватись краще: підтримка друзів, обійми батьків, прогулянка на свіжому повітрі, малювання або улюблена книга.

Особливу увагу під час заняття було приділено вмінню слухати один одного, виявляти емпатію та знаходити слова підтримки. Учні брали участь у рольових іграх, розігруючи життєві ситуації, у яких потрібно виявити доброту, терпіння та взаємоповагу.

Ми щиро віримо, що виховання емоційної культури з раннього віку допоможе нашим дітям виростати щасливими, впевненими у собі та відкритими до світу.

Анна Касянчук, класний керівник 2-Б класу

 

 

Інформаційний фронт: як молоді розпізнати і протидіяти ворожій вербовці

Рівненська гімназія №14 разом із СБУ та Національною поліцією дбає про безпеку наших учнів! Заклад отримав важливі матеріали, щоб убезпечити молодь від втягування в небезпечну діяльність.

Із учнями 5-9 класів були проведені виховні бесіди за участі Галини Валеріївни Попеско, інспектора відділу «Служби освітньої безпеки» УПП в Рівненській області ДПП з метою попередження випадків втягування учнів у протиправну підривну діяльність.

Говорили про дуже важливе:

Вербування (онлайн чи офлайн) – це злочин! За нього передбачено серйозне покарання.

Будьте пильними! Ворог шукає легковірних.

Що робити, якщо до вас звернулися з підозрілими пропозиціями (особливо в соцмережах):

Негайно повідомте!

Використовуйте чат-бот СБУ ➡ "Спали" ФСБшника

Або телефонуйте на гарячі лінії Національної поліції!

Ваша пильність рятує! Поділіться цією інформацією!

Адміністрація

День Героїв України: пам'ятаємо, дякуємо, діємо!

Наприкінці весни ми відзначаємо особливий день – День Героїв України. Це день, коли наша пам'ять лине до тих, хто не вагаючись став на захист рідної землі, хто віддав найцінніше – своє життя – за нашу свободу, за мирне небо над головою, за можливість нам, українцям, жити у вільній та незалежній державі. Сьогодні, коли війна триває, цей день набуває особливого, пронизливого значення.

Словами важко передати всю глибину нашої вдячності тим, хто щодня, щохвилини стоїть на передовій. Воїни Збройних Сил України, добровольці, медики, волонтери – кожен з них є справжнім героєм сучасності. Їхня мужність, стійкість, самовідданість є прикладом для кожного з нас. Вони – наша опора, наш щит, наша надія. Ми розуміємо, яку високу ціну вони платять за кожен наш мирний ранок, за кожну можливість навчатися, працювати, мріяти. І ми будемо пам'ятати про це завжди.

Наша гімназійна родина – це не просто вихованці, учні, батьки, вчителі, працівники. Це спільнота, яка усвідомлює свою відповідальність перед країною. Ми не стоїмо осторонь. З перших днів повномасштабного вторгнення наша гімназія активно долучається до волонтерських акцій, адже розуміємо: щоб допомогти армії, потрібні спільні зусилля. Збір коштів, виготовлення маскувальних сіток, збір теплих речей та продуктів – це лише невелика частина того, що ми робимо. Кожна гривня, кожна ниточка, кожен малюнок, переданий на фронт, – це частинка нашої любові та підтримки, це сигнал для наших воїнів: «Ми з вами! Ми віримо у вас!»

Учні гімназії чітко усвідомлюють: бути патріотом – це не лише говорити про любов до України, це і кожен день гідно виконувати свої обов'язки. Старанне навчання, поглиблення знань, розвиток талантів – це наш внесок у майбутнє країни. Бути людяними, вихованими, взаємодопомагати, поважати старших, дбати про молодших – це ті цінності, які ми плекаємо. Саме такими – освіченими, відповідальними, патріотами – ми маємо бути, щоб стати гідними тієї високої жертви, яку платять наші воїни. Ми знаємо, що тільки так ми зможемо розбудувати міцну, процвітаючу, європейську Україну.

Ми безмежно віримо в нашу Перемогу! Віримо в незламність українського духу, у міць наших Збройних Сил, у силу єдності українського народу. Україна обов'язково переможе, бо за нами – правда, за нами – незламна воля і пам'ять про кожного, хто віддав своє життя за нашу свободу.

Слава про наших Героїв не вмре. Вона житиме в наших серцях, у кожному новому поколінні українців, які пам'ятатимуть і шануватимуть їхній подвиг. Вічна пам'ять і шана всім, хто загинув за Україну! Слава Україні! Героям Слава!

Іванна Дашкель, ЗДВР

Розроблено Римар Віктор Олексійович.